On Tue, 23 Dec 2003, Paweł Żurowski wrote:
> gdzies (sysconfig/{rc-boot,geninitrd,bootsplash}) takze przydaloby sie
> trzymac opcje w stylu:
> INITRD_THEME="darkblue"
> INITRD_RESOLUTIONS="800x600 1024x768"
>
> i jeszcze czy dodawac wszystkie mozliwe rozdzielczosci domyslnie, czy
> moze np, te dwie co powyzej?
Mój monitor (na serwerze) nie ma takich 'osiągów', najwyżej 640x450.
--
pzdr
Stacho Pal
__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles