Użytkownik Sergiusz Pawlowicz napisał:
--->[Quoting Marcin Krzyzanowski <[EMAIL PROTECTED]>:]


Staszku, bedziesz zatem musial w linii startowej lilo
napisac, ze chcesz mniej - poniewaz takich monitorow jest
juz niewiele.

no ale nie mam musu uzywac tego splasza przeciez


Mysu nie, ale pokaż mi jakąkolwiek dystrybucję,
która tego nie robi domyślnie. Po prostu trzeba
zrobić luserom dobrze, skoro współczesna technika
na to pozwala.

Ja jestem luserem i takie duperele mnie irytują.


--
JabberID :: [EMAIL PROTECTED]

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles



Odpowiedź listem elektroniczym