W liście z wto, 23-12-2003, godz. 18:52, Mariusz Mazur pisze: > On Tuesday 23 of December 2003 18:51, Tomasz Witek wrote: > > > Nie pomyliło Ci się czasem PLD z mandrejkiem? > > > > to po co wydawac wogole dystrybuje moze ? > > Przeciez itak kady pociagnie sobie z repo co chce zbuduje i jeszcze > > poprawi. > > Ładowanie domyślnie graficznego startowania do dystrybucji, której sami > deweloperzy używają głównie na serwerach, nie jest najszczęśliwszym pomysłem.
Zawsze mozna zrobic wajche, zeby mozna bylo wylaczyc. Ja tez mam monitory vga w serwerach dwukolorowe :) na ktorych splash lilo wyglada okropnie. Ale jesli bedzie mozna wylaczyc to jak np. w RH to bedzie super bo "developer" sobie poradzi a zwykly user bedzie mial radoche. TiweK -- Tomasz Witek <[EMAIL PROTECTED]> __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
