On Tuesday 23 of December 2003 18:51, Tomasz Witek wrote:
> > Nie pomyliło Ci się czasem PLD z mandrejkiem?
>
> to po co wydawac wogole dystrybuje moze ?
> Przeciez itak kady pociagnie sobie z repo co chce zbuduje i jeszcze
> poprawi.
Ładowanie domyślnie graficznego startowania do dystrybucji, której sami
deweloperzy używają głównie na serwerach, nie jest najszczęśliwszym pomysłem.
--
Każdy człowiek, który naprawdę żyje, nie ma charakteru, nie może go mieć.
Charakter jest zawsze martwy, otacza cię zgniła struktura przeniesiona z
przeszłości. Jeżeli działasz zgodnie z charakterem wtedy nie działasz w ogóle
- jedynie mechanicznie reagujesz. { Osho }
__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles