W liście z wto, 23-12-2003, godz. 18:37, Bartosz Taudul pisze: 
> On Tue, Dec 23, 2003 at 05:10:26PM +0100, Sergiusz Pawlowicz wrote:
> > Po prostu trzeba
> > zrobić luserom dobrze, skoro współczesna technika
> > na to pozwala.
> Nie pomyliło Ci się czasem PLD z mandrejkiem?
> 

to po co wydawac wogole dystrybuje moze ?
Przeciez itak kady pociagnie sobie z repo co chce zbuduje i jeszcze
poprawi.

> wolf
-- 
Tomasz Witek <[EMAIL PROTECTED]>


__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym