W liście z wto, 23-12-2003, godz. 18:37, Bartosz Taudul pisze: > On Tue, Dec 23, 2003 at 05:10:26PM +0100, Sergiusz Pawlowicz wrote: > > Po prostu trzeba > > zrobić luserom dobrze, skoro współczesna technika > > na to pozwala. > Nie pomyliło Ci się czasem PLD z mandrejkiem? >
to po co wydawac wogole dystrybuje moze ? Przeciez itak kady pociagnie sobie z repo co chce zbuduje i jeszcze poprawi. > wolf -- Tomasz Witek <[EMAIL PROTECTED]> __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
