On Tuesday 23 of December 2003 21:29, Andrzej Krzysztofowicz wrote:
> Czemu kazdy z takich komitow idzie na liste w dziesiatkach egzemplarzy ?

Bo to coś tworzące maile jest głupie. (od razu mówię, że nie moja wina i ja 
tego poprawić nie umiem)
(żeby nie było: to są różne pliki, tylko się tak samo nazywają... są w innych 
katalogach :)

-- 
Każdy człowiek, który naprawdę żyje, nie ma charakteru, nie może go mieć.
Charakter jest zawsze martwy, otacza cię zgniła struktura przeniesiona z 
przeszłości. Jeżeli działasz zgodnie z charakterem wtedy nie działasz w ogóle
- jedynie mechanicznie reagujesz.                 { Osho }

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym