On Tuesday 23 of December 2003 21:42, Piotr Szymanski wrote:
> bo klient svn wymaga gownianych setek bibliotek.
Nope. Po prostu svn jest 20 razy lepszy, bk jest 20 razy lepszy, arch jest 20
razy lepszy, ale przy czymś takim i tak tych ulepszeń w ogóle nie zauważę,
więc po co mam tracić czas na naukę któregoś?
--
Każdy człowiek, który naprawdę żyje, nie ma charakteru, nie może go mieć.
Charakter jest zawsze martwy, otacza cię zgniła struktura przeniesiona z
przeszłości. Jeżeli działasz zgodnie z charakterem wtedy nie działasz w ogóle
- jedynie mechanicznie reagujesz. { Osho }
__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles