Mariusz Mazur wrote: > On Tuesday 23 of December 2003 21:29, Andrzej Krzysztofowicz wrote: > > Czemu kazdy z takich komitow idzie na liste w dziesiatkach egzemplarzy ? > > Bo to coś tworzące maile jest głupie. (od razu mówię, że nie moja wina i ja > tego poprawić nie umiem) > (żeby nie było: to są różne pliki, tylko się tak samo nazywają... są w innych > katalogach :)
To moze jest to argument, zeby puscic commity svn na osobna liste? Ja nie mam ochoty tego zwielokrotnego smiecia odbierac. Chyba, ze ktos umie to scalic jak nalezy w jeden commitlog? -- ======================================================================= Andrzej M. Krzysztofowicz [EMAIL PROTECTED] phone (48)(58) 347 14 61 Faculty of Applied Phys. & Math., Gdansk University of Technology __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
