Mariusz Mazur wrote:
> On Tuesday 23 of December 2003 21:29, Andrzej Krzysztofowicz wrote:
> > Czemu kazdy z takich komitow idzie na liste w dziesiatkach egzemplarzy ?
> 
> Bo to coś tworzące maile jest głupie. (od razu mówię, że nie moja wina i ja 
> tego poprawić nie umiem)
> (żeby nie było: to są różne pliki, tylko się tak samo nazywają... są w innych 
> katalogach :)

To moze jest to argument, zeby puscic commity svn na osobna liste?
Ja nie mam ochoty tego zwielokrotnego smiecia odbierac.

Chyba, ze ktos umie to scalic jak nalezy w jeden commitlog?

-- 
=======================================================================
  Andrzej M. Krzysztofowicz               [EMAIL PROTECTED]
  phone (48)(58) 347 14 61
Faculty of Applied Phys. & Math.,   Gdansk University of Technology

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym