On Tuesday 23 of December 2003 21:38, Andrzej Krzysztofowicz wrote:
> To moze jest to argument, zeby puscic commity svn na osobna liste?
> Ja nie mam ochoty tego zwielokrotnego smiecia odbierac.
>
> Chyba, ze ktos umie to scalic jak nalezy w jeden commitlog?

Przydałoby się, żeby coś umiało. Chętni do zrobienia?

A przekierowanie svna nic nie da, bo to siedzi w cvsie :)

-- 
Każdy człowiek, który naprawdę żyje, nie ma charakteru, nie może go mieć.
Charakter jest zawsze martwy, otacza cię zgniła struktura przeniesiona z 
przeszłości. Jeżeli działasz zgodnie z charakterem wtedy nie działasz w ogóle
- jedynie mechanicznie reagujesz.                 { Osho }

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym