On Tue, Dec 23, 2003 at 09:51:21PM +0100, Andrzej Krzysztofowicz wrote: > robert j. wozny wrote: > > Quoting Andrzej Krzysztofowicz <[EMAIL PROTECTED]>: > > > > >> Bo to coś tworzące maile jest głupie. (od razu mówię, że nie moja wina i ja > > >> tego poprawić nie umiem) > > >> (żeby nie było: to są różne pliki, tylko się tak samo nazywają... są w innych > > >> katalogach :) > > > To moze jest to argument, zeby puscic commity svn na osobna liste? > > > Ja nie mam ochoty tego zwielokrotnego smiecia odbierac. > > > > wiesz... jezeli to bylby svn... to jest cvs... bo ktos nie potrafi ? > > To dlaczego ze SPECS dostaje z kazdego commitu JEDEN log (nawet masowego > dotyczacego 1000 specow) ?
Bo są w ramach jednego katalogu. -- Jakub Bogusz http://cyber.cs.net.pl/~qboosh/ __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
