On Fri, Jan 16, 2004 at 01:30:27AM +0100, [EMAIL PROTECTED] wrote:
> na maszynce jest jajko 2.2
> czy to oznacza ze mozna zapomniec o budowaniu dla ac pakietów w
> chrootach na maszynkach gdzie jest jeszcze 2.2?
> można to jakoś ominąć?
Może z User Mode Linux? Teraz zdaje się że robi się go bardzo łatwo:
instalujesz kernel-source, a tam:
make menuconfig ARCH=um
make ARCH=um
Na razie się tylko temu przyglądałem (żeby nie musieć dawać roota
na naszym serwerze ludziom spoza firmy na potrzeby buildera PLD),
jeszcze nie sprawdzałem, więc nie gwarantuję że nie wyjdą jakieś poważne
problemy.
Pozdrowienia,
Jacek
__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles