Quoting Marcin Bohosiewicz <[EMAIL PROTECTED]>:

>> > Na razie się tylko temu przyglądałem (żeby nie musieć dawać roota
>> > na naszym serwerze ludziom spoza firmy na potrzeby buildera PLD),
>> > jeszcze nie sprawdzałem, więc nie gwarantuję że nie wyjdą jakieś poważne
>> > problemy.
>> wydajnosc jest taka sobie. 
> Pamietaj ze to opteron...

no i ? na PIII-800 mialem wydajnosc mniejwiecej celka 300... chyba ze
cos popsulem.

-- 
robert j. wozny
... Zycie biegnie wahadlowym ruchem miedzy bolem i nuda, 
a sa to faktycznie jego ostateczne skladniki. (Artur Schopenhauer)


__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym