Quoting Marcin Bohosiewicz <[EMAIL PROTECTED]>: >> > Na razie się tylko temu przyglądałem (żeby nie musieć dawać roota >> > na naszym serwerze ludziom spoza firmy na potrzeby buildera PLD), >> > jeszcze nie sprawdzałem, więc nie gwarantuję że nie wyjdą jakieś poważne >> > problemy. >> wydajnosc jest taka sobie. > Pamietaj ze to opteron...
no i ? na PIII-800 mialem wydajnosc mniejwiecej celka 300... chyba ze cos popsulem. -- robert j. wozny ... Zycie biegnie wahadlowym ruchem miedzy bolem i nuda, a sa to faktycznie jego ostateczne skladniki. (Artur Schopenhauer) __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
