On Fri, Jan 16, 2004 at 09:26:07AM +0100, Jacek Konieczny wrote:
> On Fri, Jan 16, 2004 at 01:30:27AM +0100, [EMAIL PROTECTED] wrote:
> > na maszynce jest jajko 2.2
> > czy to oznacza ze mozna zapomniec o budowaniu dla ac pakietów w
> > chrootach  na maszynkach gdzie jest jeszcze 2.2?
> > można to jakoś ominąć?
> 
> Może z User Mode Linux? Teraz zdaje się że robi się go bardzo łatwo:
> instalujesz kernel-source, a tam:
> 
> make menuconfig ARCH=um
> make ARCH=um
z tym ze um to chyba wylacznie dla nowszych jader... A ja mam na
serwerkach 2.2 :/

>       Jacek

-- 
Andrzej Dopierała
Prywatnie.

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym