On Fri, Jan 16, 2004 at 09:26:07AM +0100, Jacek Konieczny wrote: > On Fri, Jan 16, 2004 at 01:30:27AM +0100, [EMAIL PROTECTED] wrote: > > na maszynce jest jajko 2.2 > > czy to oznacza ze mozna zapomniec o budowaniu dla ac pakietów w > > chrootach na maszynkach gdzie jest jeszcze 2.2? > > można to jakoś ominąć? > > Może z User Mode Linux? Teraz zdaje się że robi się go bardzo łatwo: > instalujesz kernel-source, a tam: > > make menuconfig ARCH=um > make ARCH=um z tym ze um to chyba wylacznie dla nowszych jader... A ja mam na serwerkach 2.2 :/
> Jacek -- Andrzej Dopierała Prywatnie. __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
