On Fri, 16 Jan 2004, robert j. wozny wrote: > Quoting Jacek Konieczny <[EMAIL PROTECTED]>: > > > Może z User Mode Linux? Teraz zdaje się że robi się go bardzo łatwo: > > instalujesz kernel-source, a tam: > > make menuconfig ARCH=um > > make ARCH=um > > Na razie się tylko temu przyglądałem (żeby nie musieć dawać roota > > na naszym serwerze ludziom spoza firmy na potrzeby buildera PLD), > > jeszcze nie sprawdzałem, więc nie gwarantuję że nie wyjdą jakieś poważne > > problemy. > > wydajnosc jest taka sobie.
Pamietaj ze to opteron... M. -- -| == Marcin Bohosiewicz - MB8042-RIPE - [EMAIL PROTECTED] == |- -| == tel. +48 601 485097 - PLD Team - [EMAIL PROTECTED] == |- -| == http://www.kernel.pl/ - ftp://ftp.kernel.pl/ == |- __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
