Quoting Jacek Konieczny <[EMAIL PROTECTED]>: >> no i ? na PIII-800 mialem wydajnosc mniejwiecej celka 300... chyba ze >> cos popsulem. > A co tam robiłeś? Teoretycznie UML może być wolny jeśli chodzi o to co > robi kernel (czyli np. I/O), ale to co jest robione w userspace powinno > działać niewiele gorzej niż natywnie.
budowalem kernel. -- robert j. wozny ... Zycie biegnie wahadlowym ruchem miedzy bolem i nuda, a sa to faktycznie jego ostateczne skladniki. (Artur Schopenhauer) __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
