Witam, Moje boćki pojawiają się tu i ówdzie - bardzo się cieszę. Ale bardzo się martwię kiedy widzę niepoprawne ich przetwarzanie, np.
http://pl.docs.pld-linux.org vs http://www.inf.sgsp.edu.pl/pub/MALUNKI/PLD/pisarz.png Ten bociek został zdaje się przeskalowany w trybie indeksowanym co daje fatalny efekt. Najpierw należało przejść do trybu RGB i wtedy przeskalować. Jeszcze lepiej przeskalować wielkiego boćka z katalogu PLD_DUZE - wtedy efekt będzie najlepszy, a poza tym można dodać własne cienie, własne tło itp. Jeżeli ktoś widzi, że obrazek wychodzi kiepski proszę o kontakt - chętnie pomogę. mimooh __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
