On Sat, Jan 17, 2004 at 11:20:10AM +0100, Michal Kochanowicz wrote: > On Sat, Jan 17, 2004 at 11:09:37AM +0100, Karol Krenski wrote: > > Ten bociek został zdaje się przeskalowany w trybie indeksowanym co daje > > fatalny efekt. Najpierw należało przejść do trybu RGB i wtedy > Nie, przynajmniej GIMP ładnie skaluje w idx. Tu poprostu ktoś nie użył > interpolacji przy skalowaniu tylo "najbliższego sąsiada" lub czegoś > podobnego. Ha? Chętnie się dowiem w jaki sposób potrafisz przeskalować indeksowany obraz tak żeby odpowiadał jakości skalowania w RGB. Wg mnie najlepsze co można zrobić w tej sytuacji z obrazem indeksowanym, to przebycie takiej ścieżki: 1. Obraz -> Tryb -> RGB 2. Obraz -> Przeskaluj obraz 3. Obraz -> Tryb -> Indeksowany
W jaki sposób Ty byś to zrobił pomijając przejście do RGB? mimooh __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
