On Sat, Jan 17, 2004 at 11:09:37AM +0100, Karol Krenski wrote: > Ten bociek został zdaje się przeskalowany w trybie indeksowanym co daje > fatalny efekt. Najpierw należało przejść do trybu RGB i wtedy Nie, przynajmniej GIMP ładnie skaluje w idx. Tu poprostu ktoś nie użył interpolacji przy skalowaniu tylo "najbliższego sąsiada" lub czegoś podobnego. -- --= Michal Kochanowicz =--==--==BOFH==--==--= [EMAIL PROTECTED] =-- --= finger me for PGP public key or visit http://michal.waw.pl/PGP =-- --==--==--==--==--==-- Vodka. Connecting people.--==--==--==--==--==-- A chodzenie po górach SSIE!!!
__________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
