> +Gosowao 18 osb
> +Gosw TAK:             6
> +Gosw NIE:             6
> +Gosw WSTRZYMUJ SI:    6+17
> +=============================
> +Wymagana wikszo:      7

1. Czy możnaby uzgodnić jaki zestaw znaków obowiązuje w module cdg? Na
99% to będzie, zgodnie z aktualną praktyką, ISO 8859-2.

2. Wyżej ustalony charset trzebaby wpisać to typu MIME commit logów,
żeby uniknąć cytatów jak wyżej. Aktualne logi są niezgodne z RFC 2045,
bo przy braku explicité Content-Type domniemuje się text/plain na
US-ASCII.

-- 
+----------------------------------------------------------------------+
| Paweł Sakowski <[EMAIL PROTECTED]>            Never trust a man  |
|                            who can count up to 1023 on his fingers.  |
+----------------------------------------------------------------------+


__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym