> +Gosowao 18 osb > +Gosw TAK: 6 > +Gosw NIE: 6 > +Gosw WSTRZYMUJ SI: 6+17 > +============================= > +Wymagana wikszo: 7
1. Czy możnaby uzgodnić jaki zestaw znaków obowiązuje w module cdg? Na 99% to będzie, zgodnie z aktualną praktyką, ISO 8859-2. 2. Wyżej ustalony charset trzebaby wpisać to typu MIME commit logów, żeby uniknąć cytatów jak wyżej. Aktualne logi są niezgodne z RFC 2045, bo przy braku explicité Content-Type domniemuje się text/plain na US-ASCII. -- +----------------------------------------------------------------------+ | Paweł Sakowski <[EMAIL PROTECTED]> Never trust a man | | who can count up to 1023 on his fingers. | +----------------------------------------------------------------------+ __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
