On Mon, Jan 26, 2004 at 11:40:56PM +0100, Piotr Szymanski wrote:
> Hi,
> Paweł Sakowski(Monday 26 of January 2004 23:36):
> > bo przy braku explicité Content-Type domniemuje się text/plain na
> > US-ASCII.
> Jestes w Poslce i psizesz po poslku to ustaw sobie zeby domniemywal iso8859-2
> i jest cool.
Rozumiem... mamy w dupie RFC i robimy jak nam wygodnie? To proponuję
przestać się przejmować FHS robiąc pakiety itp.
Niepoprawny majl może być po prostu odrzucony przez MTA albo MUA
i nie będzie to nieprawidłowe zachowanie. To po prostu trzeba poprawić.
Pozdrowienia,
Jacek
__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles