Piotr Szymanski wrote: > > Hi, > Paweł Sakowski(Monday 26 of January 2004 23:36): > > bo przy braku explicité Content-Type domniemuje się text/plain na > > US-ASCII. > Jestes w Poslce i psizesz po poslku to ustaw sobie zeby domniemywal iso8859-2 > i jest cool.
To, ze sie jest w Polsce nie oznacza, ze sie pisze/czyta tylko po polsku. Inna sprawa, ze w przypadku modulu SPECS aktualnie jakiego charsetu bys nie ustawil, bedzie zle. Poszczegolne fragmenty specow moga uzywac roznych. W przyszlosci (moze niedalekiej ?) trzeba to bedzie skonwertowaf do UTF. -- ======================================================================= Andrzej M. Krzysztofowicz [EMAIL PROTECTED] phone (48)(58) 347 14 61 Faculty of Applied Phys. & Math., Gdansk University of Technology __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
