> Inna sprawa, ze w przypadku modulu SPECS aktualnie jakiego charsetu bys nie > ustawil, bedzie zle. Poszczegolne fragmenty specow moga uzywac roznych. > W przyszlosci (moze niedalekiej ?) trzeba to bedzie skonwertowaf do UTF.
Wygląda na to, że rpm -qi na pałę wyrzuca treść (ciąg bajtów) pól description/summary na konsolę, niezależnie od jej kodowania. Kogo molestować o politykę RPM-a w tej sprawie? Dokumentacja milczy na temat maintainerów, tylko pod koniec mana są trzy e-maile. -- +----------------------------------------------------------------------+ | Paweł Sakowski <[EMAIL PROTECTED]> Never trust a man | | who can count up to 1023 on his fingers. | +----------------------------------------------------------------------+ __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
