> Inna sprawa, ze w przypadku modulu SPECS aktualnie jakiego charsetu bys nie
> ustawil, bedzie zle. Poszczegolne fragmenty specow moga uzywac roznych.
> W przyszlosci (moze niedalekiej ?) trzeba to bedzie skonwertowaf do UTF.

Wygląda na to, że rpm -qi na pałę wyrzuca treść (ciąg bajtów) pól
description/summary na konsolę, niezależnie od jej kodowania.

Kogo molestować o politykę RPM-a w tej sprawie? Dokumentacja milczy na
temat maintainerów, tylko pod koniec mana są trzy e-maile.

-- 
+----------------------------------------------------------------------+
| Paweł Sakowski <[EMAIL PROTECTED]>            Never trust a man  |
|                            who can count up to 1023 on his fingers.  |
+----------------------------------------------------------------------+


__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym