> Paweł Sakowski(Monday 26 of January 2004 23:36): > > bo przy braku explicité Content-Type domniemuje się text/plain na > > US-ASCII. > Jestes w Poslce i psizesz po poslku to ustaw sobie zeby domniemywal iso8859-2 > i jest cool.
Pisywałem już w różnych językach. A ustawiam sobie wszystko zgodnie z (w szczególności) RFC2822 i RFC2045. Każde inne zachowanie nazywam błędem. -- +----------------------------------------------------------------------+ | Paweł Sakowski <[EMAIL PROTECTED]> Never trust a man | | who can count up to 1023 on his fingers. | +----------------------------------------------------------------------+ __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
