> Paweł Sakowski(Monday 26 of January 2004 23:36):
> > bo przy braku explicité Content-Type domniemuje się text/plain na
> > US-ASCII.
> Jestes w Poslce i psizesz po poslku to ustaw sobie zeby domniemywal iso8859-2 
> i jest cool.

Pisywałem już w różnych językach. A ustawiam sobie wszystko zgodnie z (w
szczególności) RFC2822 i RFC2045. Każde inne zachowanie nazywam błędem.

-- 
+----------------------------------------------------------------------+
| Paweł Sakowski <[EMAIL PROTECTED]>            Never trust a man  |
|                            who can count up to 1023 on his fingers.  |
+----------------------------------------------------------------------+


__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym