Witam.

Jest szansa, by do ac-test i ac-ready razem z jajkami 2.6.* trafiały
także paczki kernel-video-nvidia-* ? Myślę, że sporo osób było by tym
zainteresowanych (trochę uciążliwe jest ściąganie ~30MB źródeł kernela
tylko po to, by zbudować sobie paczkę ze sterownikami nvidii).

-- 
Pozdrawiam
mrk


__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym