On Sat, Jan 31, 2004 at 12:26:58AM +0100, Piotr Szymanski wrote:
> > Jest szansa, by do ac-test i ac-ready razem z jajkami 2.6.* trafiały
> > także paczki kernel-video-nvidia-* ? Myślę, że sporo osób było by tym
> > zainteresowanych (trochę uciążliwe jest ściąganie ~30MB źródeł kernela
> > tylko po to, by zbudować sobie paczkę ze sterownikami nvidii).
> Licencja zabrania chyba.
Chyba nie.

wolf
-- 
  Bartek   .  - Nie będę się z wami patyczkował.
  Taudul   :  
          .:....................................................................
w o l f @ p l d - l i n u x . o r g            .:. http://chimera.one.pl/~wolf/

Attachment: pgp00000.pgp
Description: PGP signature

Odpowiedź listem elektroniczym