Hi, Mariusz Kryński(Friday 30 of January 2004 23:41): > Jest szansa, by do ac-test i ac-ready razem z jajkami 2.6.* trafiały > także paczki kernel-video-nvidia-* ? Myślę, że sporo osób było by tym > zainteresowanych (trochę uciążliwe jest ściąganie ~30MB źródeł kernela > tylko po to, by zbudować sobie paczkę ze sterownikami nvidii). Licencja zabrania chyba. -- Piotr Szymanski [EMAIL PROTECTED]
__________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
