Hi,
Mariusz Kryński(Friday 30 of January 2004 23:41):
> Jest szansa, by do ac-test i ac-ready razem z jajkami 2.6.* trafiały
> także paczki kernel-video-nvidia-* ? Myślę, że sporo osób było by tym
> zainteresowanych (trochę uciążliwe jest ściąganie ~30MB źródeł kernela
> tylko po to, by zbudować sobie paczkę ze sterownikami nvidii).
Licencja zabrania chyba.
-- 
Piotr Szymanski
[EMAIL PROTECTED]

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym