On Sat, Jan 31, 2004 at 11:48:31PM +0100, Paweł Gołaszewski wrote:
> > > Licencja zabrania chyba.
> > Chyba nie.
> Jesteś tego pewien? Bo *musimy* być pewni, żeby *zacząć* 
> rozpowszechniać...
Niezbyt mnie to interesuje, bo w tej chwili mam radeona, ale jak
ostatnio się patrzyłem, to licencja ogólnie zabraniała redystrybucji,
z wyjątkiem pakietów w dystrybucjach linuksa.

wolf
-- 
  Bartek   .  - To jest trywialne.
  Taudul   :  
          .:....................................................................
w o l f @ p l d - l i n u x . o r g            .:. http://chimera.one.pl/~wolf/

Attachment: pgp00000.pgp
Description: PGP signature

Odpowiedź listem elektroniczym