On Sat, Jan 31, 2004 at 11:48:31PM +0100, Paweł Gołaszewski wrote: > > > Licencja zabrania chyba. > > Chyba nie. > Jesteś tego pewien? Bo *musimy* być pewni, żeby *zacząć* > rozpowszechniać... Niezbyt mnie to interesuje, bo w tej chwili mam radeona, ale jak ostatnio się patrzyłem, to licencja ogólnie zabraniała redystrybucji, z wyjątkiem pakietów w dystrybucjach linuksa.
wolf
--
Bartek . - To jest trywialne.
Taudul :
.:....................................................................
w o l f @ p l d - l i n u x . o r g .:. http://chimera.one.pl/~wolf/
pgp00000.pgp
Description: PGP signature
