W liście z sob, 31-01-2004, godz. 00:58, Bartosz Taudul pisze: > On Sat, Jan 31, 2004 at 12:39:22AM +0100, Piotr Szymanski wrote: > > > Chyba nie. > > To czemu my tego nie rozpowszechniamy? > Bo nikt nie puścił na buildery, albo nie zostało przeniesione z ready. >
W takim razie można liczyć, że kernel-video-nvidia będzie budowane dla jąder 2.6.* ? Pozdrawiam -- mrk __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
