Dnia nie 01. lutego 2004 19:55, Piotr Szymanski napisał: > Wystaw mi config.log
http://tyson.bm6.pl/config.log.bz2 niestety tylko po ipv6. -- Pozdrawiam Tomasz Kowalczyk Linux Registered User #250866 gg:253480 ipv6only->http://tyson.bm6.pl __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
