Dnia nie 01. lutego 2004 21:37, Jakub Bogusz napisał: > db z wątkami? to z ftp? > Mi się zbudowało db nie używające libpthread. > (skoro używa, to powinno być zlinkowane z -lpthread - ale dlaczego > używa?) robilem u siebie... moze przez to ze glibc mam z nptl ? -- Pozdrawiam Tomasz Kowalczyk Linux Registered User #250866 gg:253480 ipv6only->http://tyson.bm6.pl
__________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
