Dnia nie 01. lutego 2004 21:37, Jakub Bogusz napisał:
> db z wątkami? to z ftp?
> Mi się zbudowało db nie używające libpthread.
> (skoro używa, to powinno być zlinkowane z -lpthread - ale dlaczego
> używa?)
robilem u siebie...
moze przez to ze glibc mam z nptl ?
-- 
Pozdrawiam
Tomasz Kowalczyk
Linux Registered User #250866
gg:253480 ipv6only->http://tyson.bm6.pl

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym