Hi, Tomasz Kowalczyk(Sunday 01 of February 2004 20:31): > http://tyson.bm6.pl/config.log.bz2 > niestety tylko po ipv6. niestety nie ma problemu Sprawdze wieczorem. -- Piotr Szymanski [EMAIL PROTECTED]
__________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
