Dnia nie 01. lutego 2004 21:24, Piotr Szymanski napisał: > Hi, > > Tomasz Kowalczyk(Sunday 01 of February 2004 21:19): > > no wlasnie ja mam libsmbclient-devel :(. > > a te "undefined reference" to chyba nie od libsmbclient... > > A nie ma libsmbclient-devel w BR? no wlasnie jest, ale ja to mam zainstalowane, wiec niewiem co jest ? -- Pozdrawiam Tomasz Kowalczyk Linux Registered User #250866 gg:253480 ipv6only->http://tyson.bm6.pl
__________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
