Hi, Tomasz Kowalczyk(Sunday 01 of February 2004 21:19): > no wlasnie ja mam libsmbclient-devel :(. > a te "undefined reference" to chyba nie od libsmbclient... A nie ma libsmbclient-devel w BR? -- Piotr Szymanski [EMAIL PROTECTED]
__________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
