(Mon, 27 Sep 2004 23:13:44 +0200) Robert 'dzeus' Graużenis
<[EMAIL PROTECTED]>:

> Może ktoś puścić na buldery jak w temacie i przenieśc potem do main,
> testowany od miesiąca, 2.0s2 ma chyba cieczkę pamięci, bo maszyna z 48MB
> ram i 100MB swap jest zjadana przez tą wersję.

widzę poszło jak zwykle do /dev/drzewo :(

-- 
Robert 'dzeus' Graużenis
LRU #291194 & PLD Linux User

_______________________________________________
pld-devel-pl mailing list
[EMAIL PROTECTED]
http://lists.pld-linux.org/mailman/listinfo/pld-devel-pl

Odpowiedź listem elektroniczym