(Mon, 27 Sep 2004 23:13:44 +0200) Robert 'dzeus' Graużenis <[EMAIL PROTECTED]>:
> Może ktoś puścić na buldery jak w temacie i przenieśc potem do main, > testowany od miesiąca, 2.0s2 ma chyba cieczkę pamięci, bo maszyna z 48MB > ram i 100MB swap jest zjadana przez tą wersję. widzę poszło jak zwykle do /dev/drzewo :( -- Robert 'dzeus' Graużenis LRU #291194 & PLD Linux User _______________________________________________ pld-devel-pl mailing list [EMAIL PROTECTED] http://lists.pld-linux.org/mailman/listinfo/pld-devel-pl
