On Wed, Sep 29, 2004 at 10:42:56AM +0200, Robert 'dzeus' Graużenis wrote:
> >2.0s3 jest nie wiele lepszy. Trzebaby na niego zaaplikować całą masę
> >patchy ogłaszanych na [EMAIL PROTECTED] (ktoś zrobił nawet zestaw). Ale na
> >mnie nie liczcie. Ja jabberd 2.0 już podziękowałem.
>
> Ja też mam go ostatnio coraz bardziej dość, przy ledwo 2
> zarejestrowanych uzytkownikach zjada mi maszynę,
Możesz spróbować ponakładać te patche, to ma szanse działać dużo lepiej,
z tego co widzę to sporo popoprawiali.
> to co się musi dziać przy tysiącach :).
Był jeden co próbował (admin chrome.pl>
> Jaką polecasz rozsądną alternatywe?
Ja przeszedłem na ejabberd i jestem zadowolony. Ale ejabberd nie ma
migracji z jabberd2, jest tylko z jabberd 1.4, więc Tobie może być
wygodniej dalej z jabberd2 walczyć.
Pozdrowienia,
Jacek
_______________________________________________
pld-devel-pl mailing list
[EMAIL PROTECTED]
http://lists.pld-linux.org/mailman/listinfo/pld-devel-pl