On Wed, Sep 29, 2004 at 12:05:19PM +0200, Bartosz Taudul wrote: > On Wed, Sep 29, 2004 at 10:46:30AM +0200, Jacek Konieczny wrote: > > Ja przeszedłem na ejabberd i jestem zadowolony. Ale ejabberd nie ma > Tylko dystrybucyjny erlang (a przynajmniej połączenie ejabberd+erlang) > coś nie chce działać.
SOA#1
Może jakieś szczegóły?
Pozdrowienia,
Jacek
_______________________________________________
pld-devel-pl mailing list
[EMAIL PROTECTED]
http://lists.pld-linux.org/mailman/listinfo/pld-devel-pl
