On Wed, Sep 29, 2004 at 12:05:19PM +0200, Bartosz Taudul wrote:
> On Wed, Sep 29, 2004 at 10:46:30AM +0200, Jacek Konieczny wrote:
> > Ja przeszedłem na ejabberd i jestem zadowolony. Ale ejabberd nie ma
> Tylko dystrybucyjny erlang (a przynajmniej połączenie ejabberd+erlang)
> coś nie chce działać.

SOA#1

Może jakieś szczegóły?

Pozdrowienia,
        Jacek

_______________________________________________
pld-devel-pl mailing list
[EMAIL PROTECTED]
http://lists.pld-linux.org/mailman/listinfo/pld-devel-pl

Odpowiedź listem elektroniczym