Jacek Konieczny wrote:
On Tue, Sep 28, 2004 at 11:50:17PM +0200, Robert 'dzeus' Graużenis wrote:

(Mon, 27 Sep 2004 23:13:44 +0200) Robert 'dzeus' Graużenis
<[EMAIL PROTECTED]>:


Może ktoś puścić na buldery jak w temacie i przenieśc potem do main,
testowany od miesiąca, 2.0s2 ma chyba cieczkę pamięci, bo maszyna z 48MB
ram i 100MB swap jest zjadana przez tą wersję.

widzę poszło jak zwykle do /dev/drzewo :(


2.0s3 jest nie wiele lepszy. Trzebaby na niego zaaplikować całą masę
patchy ogłaszanych na [EMAIL PROTECTED] (ktoś zrobił nawet zestaw). Ale na
mnie nie liczcie. Ja jabberd 2.0 już podziękowałem.

Ja też mam go ostatnio coraz bardziej dość, przy ledwo 2 zarejestrowanych uzytkownikach zjada mi maszynę, to co się musi dziać przy tysiącach :). Jaką polecasz rozsądną alternatywe?
--
dzeus



_______________________________________________ pld-devel-pl mailing list [EMAIL PROTECTED] http://lists.pld-linux.org/mailman/listinfo/pld-devel-pl

Odpowiedź listem elektroniczym