On Tue, Sep 28, 2004 at 11:50:17PM +0200, Robert 'dzeus' Graużenis wrote:
> (Mon, 27 Sep 2004 23:13:44 +0200) Robert 'dzeus' Graużenis
> <[EMAIL PROTECTED]>:
> 
> > Może ktoś puścić na buldery jak w temacie i przenieśc potem do main,
> > testowany od miesiąca, 2.0s2 ma chyba cieczkę pamięci, bo maszyna z 48MB
> > ram i 100MB swap jest zjadana przez tą wersję.
> 
> widzę poszło jak zwykle do /dev/drzewo :(

2.0s3 jest nie wiele lepszy. Trzebaby na niego zaaplikować całą masę
patchy ogłaszanych na [EMAIL PROTECTED] (ktoś zrobił nawet zestaw). Ale na
mnie nie liczcie. Ja jabberd 2.0 już podziękowałem.

Pozdrowienia,
        Jacek

_______________________________________________
pld-devel-pl mailing list
[EMAIL PROTECTED]
http://lists.pld-linux.org/mailman/listinfo/pld-devel-pl

Odpowiedź listem elektroniczym