Dnia Mon, 10 Jan 2005 22:16:30 +0100 (CET) Mateusz Kamiński
<[EMAIL PROTECTED]> pisze:

> Jeśli już o poldku rozmawiamy... Przydałaby się funkcja która by 
> wyświetlała jakie zmiany dokonano od poprzedniej wersji (takie
ChangeLog). 
> Bo nieraz zupełnie nie wiem, po co instalować jakąś aktualizację, a 
> skróciło by to czas latanie w googlach.  A może już jest?

Mi by sie przydala funckja, ktora umozliwiala by odinstalowanie wraz z
danym pakietem zaleznosci jakie on zainstalowal (o ile te zaleznosci nie
sa przez inne pakiety wymagane).

-- 
Robert 'koorek' Kurowski                http://www.koorek.pl.eu.org
                                        JID: [EMAIL PROTECTED]
Ludzie mi ufają. Cały czas przychodzą do mnie mówić :
"nie zawiedź mnie znowu" -- George W. Bush

_______________________________________________
pld-devel-pl mailing list
[email protected]
http://lists.pld-linux.org/mailman/listinfo/pld-devel-pl

Odpowiedź listem elektroniczym