Dnia Mon, 10 Jan 2005 22:16:30 +0100 (CET) Mateusz Kamiński <[EMAIL PROTECTED]> pisze:
> Jeśli już o poldku rozmawiamy... Przydałaby się funkcja która by > wyświetlała jakie zmiany dokonano od poprzedniej wersji (takie ChangeLog). > Bo nieraz zupełnie nie wiem, po co instalować jakąś aktualizację, a > skróciło by to czas latanie w googlach. A może już jest? Mi by sie przydala funckja, ktora umozliwiala by odinstalowanie wraz z danym pakietem zaleznosci jakie on zainstalowal (o ile te zaleznosci nie sa przez inne pakiety wymagane). -- Robert 'koorek' Kurowski http://www.koorek.pl.eu.org JID: [EMAIL PROTECTED] Ludzie mi ufają. Cały czas przychodzą do mnie mówić : "nie zawiedź mnie znowu" -- George W. Bush _______________________________________________ pld-devel-pl mailing list [email protected] http://lists.pld-linux.org/mailman/listinfo/pld-devel-pl
