Multumesc pentru pareri.
Gaim este instalat din start pe ubuntu si il am configurat pentru conturi pe
yahoo msn aim aol si gmail. din nefericire nu stiu pe ce protocol sa setez
contul de gaim pentru borg. Si nici de unde sa iau server si restul datelor
de care am nevoie pentru a ma putea conecta.
Daca e vorba de un proiect poate ma puteti ajuta cu datele de care am nevoie
sa imi mai fac un cont in gaim si pentru borg.
Multumesc inca o data pentru ajutor
Marilena

On 4/3/06, Tarhon-Onu Victor <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> On Sun, 2 Apr 2006, Marilena Buretea wrote:
>
> > Pe comp-ul meu ruleaza ubuntu 5.10, cu tot ce are el si inca unele
> > chestii (care insa nu ma ajuta).
>
>         Pune-ti un client mai sanatos de IM pe linux cum ar fi gaim de
> exemplu. Nu are cum sa nu stie cel putin ce stie borgchat (care aparent e
> un proiect la un curs al unui student de pe la noi).
>
> --
> Any views or opinions presented within this e-mail are solely those of
> the author and do not necessarily represent those of any company, unless
> otherwise expressly stated.
>
> _______________________________________________
> RLUG mailing list
> [email protected]
> http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug
>
_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug

Raspunde prin e-mail lui