Laurentiu Coica wrote:
On 2/5/07, lonely wolf <[EMAIL PROTECTED]> wrote:nice one. mi-a placut. dar de ce nu ai scris direct pe humor ?Poate pentru ca humor este lista moderata si s-a gindit ca "nu trece". Gusturile nu se discuta.
Naivitatea e savuroasă... eu zic că ar fi trecut... Dacă nu, o să repostez eu peste o lună :P Dorin _______________________________________________ RLUG mailing list [email protected] http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug
