Laurentiu Coica wrote:
On 2/5/07, lonely wolf <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

nice one. mi-a placut. dar de ce nu ai scris direct pe humor ?

Poate pentru ca humor este lista moderata si s-a gindit ca "nu trece".
Gusturile nu se discuta.
  Naivitatea e savuroasă... eu zic că ar fi trecut...
  Dacă nu, o să repostez eu peste o lună :P
  Dorin


_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug

Raspunde prin e-mail lui