Nu inteleg la ce va referiti. Daca nu aveti nimic constructiv de adaugat la aceasta conversatie, poate ar fi mai bine sa va abtineti, si sa lasati loc altor oameni car poate vor sa ma ajute
-- Sebastian Antonescu CTO, Companie Anonima On 2/5/07, Dorin Lazar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Laurentiu Coica wrote: > On 2/5/07, lonely wolf <[EMAIL PROTECTED]> wrote: >> >> nice one. mi-a placut. dar de ce nu ai scris direct pe humor ? >> > Poate pentru ca humor este lista moderata si s-a gindit ca "nu trece". > Gusturile nu se discuta. Naivitatea e savuroasă... eu zic că ar fi trecut... Dacă nu, o să repostez eu peste o lună :P Dorin _______________________________________________ RLUG mailing list [email protected] http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug
_______________________________________________ RLUG mailing list [email protected] http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug
