Nu inteleg la ce va referiti. Daca nu aveti nimic constructiv de
adaugat la aceasta conversatie, poate ar fi mai bine sa va abtineti,
si sa lasati loc altor oameni car poate vor sa ma ajute

--
Sebastian Antonescu
CTO, Companie Anonima

On 2/5/07, Dorin Lazar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Laurentiu Coica wrote:
> On 2/5/07, lonely wolf <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>>
>> nice one. mi-a placut. dar de ce nu ai scris direct pe humor ?
>>
> Poate pentru ca humor este lista moderata si s-a gindit ca "nu trece".
> Gusturile nu se discuta.
   Naivitatea e savuroasă... eu zic că ar fi trecut...
   Dacă nu, o să repostez eu peste o lună :P
   Dorin


_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug

_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug

Raspunde prin e-mail lui