On 2/5/07, Mihai Albu <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Sebastian Antonescu wrote:
>
> Domnul *Parhon* Mituc parca a precizat ca sunt "Free" si a dat si niste
> link-uri. Cum le puteti dvs vinde?
Eh, cmon, n-a vazut-o nimeni p-asta?


Evident toata lumea ia marfa de la fabrica, nu exista magazine
si nici intermediari... Daca stai sa te gandesti, painea o ia toata
lumea de pe brazda, carnea din ograda, samd...

Si ma amuza ca se discuta despre procese ne-judecate, pe cand
despre procesele MS care s-au incheiat de ani de zile in
defavoarea firmei nu pomeneste nimeni.

Oricum acest thread ma face sa ma simt in zona crepusculara...

peace,
_bogdan_

_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug

Raspunde prin e-mail lui