On 2/5/07, Mihai Albu <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Sebastian Antonescu wrote: > > Domnul *Parhon* Mituc parca a precizat ca sunt "Free" si a dat si niste > link-uri. Cum le puteti dvs vinde? Eh, cmon, n-a vazut-o nimeni p-asta?
Evident toata lumea ia marfa de la fabrica, nu exista magazine si nici intermediari... Daca stai sa te gandesti, painea o ia toata lumea de pe brazda, carnea din ograda, samd... Si ma amuza ca se discuta despre procese ne-judecate, pe cand despre procesele MS care s-au incheiat de ani de zile in defavoarea firmei nu pomeneste nimeni. Oricum acest thread ma face sa ma simt in zona crepusculara... peace, _bogdan_ _______________________________________________ RLUG mailing list [email protected] http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug
