On 2/6/07, Sebastian Antonescu <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> AHA!! Deci e vb de 32 de masini pana la urma :D moama cata paine de > mancat pentru un admin acolo :D Te platesc bine aia ?? :)Am precizat din primul mail: 2 servere, 30 statii.
Eu zic sa le lasati pe NetBSD, din cate se poate observa, batranul pentium 2 la 350 Mhz isi face foarte bine treaba. -- Just Petre. _______________________________________________ RLUG mailing list [email protected] http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug
