On 2/6/07, Sebastian Antonescu <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> AHA!! Deci e vb de 32 de masini pana la urma :D moama cata paine de
> mancat pentru un admin acolo :D Te platesc bine aia ?? :)

Am precizat din primul mail: 2 servere, 30 statii.


Eu zic sa le lasati pe NetBSD, din cate se poate observa, batranul
pentium 2 la 350 Mhz isi face foarte bine treaba.


--
Just Petre.

_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug

Raspunde prin e-mail lui