AHA!! Deci e vb de 32 de masini pana la urma :D moama cata paine de mancat pentru un admin acolo :D Te platesc bine aia ?? :)
Am precizat din primul mail: 2 servere, 30 statii.
iti recomand cu caldura www.linux.ro sau www.linux360.ro sunt doua FORUMURI de discutii si se DISCUTA si despre distribs
Multumesc.
da-ne si noua te rugam numele programelor de server mail dns www pt win xp sunt chiar curios
Communigate/SimpleDNS/IIS
ai fii uimit sa vezi cate OS-uri sunt free... unele chiar se instaleaza de pe net!!! bagi cd-u si hopa tzopa --> vezi Debian linux .. care e free!!! :P
Excelent. Pacat ca nu au fost sugestii din astea de la inceput. Am notat.
hai sa-ti zic eu o chestie... winblows il folosesc si eu acasa pt simplu motiv ca nu pot sa trimit poze prin yahoo sau sa primesc de la gagicile de pe net... e singuru motiv pt care il folosesc!! si 80% din populatie il foloseste pt asta trust me :P (aici persone fizice nu juridice)
Nu sunt interesat de Windows in mediu "home" ci "business". Toata lumea foloseste Windows, asta nu este o noutate.
bun asa... cand ai terminat liceul??
Nu vad ce legatura are acest lucru cu discutia. -- Sebastian Antonescu CTO, Companie Anonima _______________________________________________ RLUG mailing list [email protected] http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug
