AHA!! Deci e vb de 32 de masini pana la urma :D moama cata paine de
mancat pentru un admin acolo :D Te platesc bine aia ?? :)

Am precizat din primul mail: 2 servere, 30 statii.

iti recomand cu caldura www.linux.ro sau www.linux360.ro sunt doua
FORUMURI de discutii si se DISCUTA si despre distribs

Multumesc.

da-ne si noua te rugam numele programelor de server mail dns www pt win
xp sunt chiar curios

Communigate/SimpleDNS/IIS

ai fii uimit sa vezi cate OS-uri sunt free... unele chiar se instaleaza
de pe net!!! bagi cd-u si hopa tzopa --> vezi Debian linux .. care e
free!!! :P

Excelent. Pacat ca nu au fost sugestii din astea de la inceput. Am notat.

hai sa-ti zic eu o chestie... winblows il folosesc si eu acasa pt simplu
motiv ca nu pot sa trimit poze prin yahoo sau sa primesc de la gagicile
de pe net... e singuru motiv pt care il folosesc!! si 80% din populatie
il foloseste pt asta trust me :P (aici persone fizice nu juridice)

Nu sunt interesat de Windows in mediu "home" ci "business". Toata
lumea foloseste Windows, asta nu este o noutate.

bun asa... cand ai terminat liceul??

Nu vad ce legatura are acest lucru cu discutia.

--
Sebastian Antonescu
CTO, Companie Anonima

_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug

Raspunde prin e-mail lui