> > > Problema este ca pe masina sursa SSH nu asculta la portul standard ssh > si trebuie sa-i dau "ssh -p ####"
Si te simti mai uscat daca ssh nu asculta pe canapeaua implicita ? _______________________________________________ RLUG mailing list [email protected] http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug
