>         Asta cu instalatul a enspemii de aplicatii care mai de care mai bune 
> ca sa iti blocheze toti botii mi se pare la fel.."security by stupidity" cum 
> ii zici tu. Am schimbat portul si gata..(ca incearca cineva bruteforce pe 
> noul port e alta treaba si nu mai tine de boti pentru ca e vizat doar 
> serverul tau.)

1. wrap your text.
2. Nu sint enshpe mii ci e una singura.Si functionarea e foarte simpla.


_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug

Raspunde prin e-mail lui