> Asta cu instalatul a enspemii de aplicatii care mai de care mai bune > ca sa iti blocheze toti botii mi se pare la fel.."security by stupidity" cum > ii zici tu. Am schimbat portul si gata..(ca incearca cineva bruteforce pe > noul port e alta treaba si nu mai tine de boti pentru ca e vizat doar > serverul tau.)
1. wrap your text. 2. Nu sint enshpe mii ci e una singura.Si functionarea e foarte simpla. _______________________________________________ RLUG mailing list [email protected] http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug
