> asta cu schimbarea portului mi se pare un exemplu tipic de security by
> stupidity, sau cum sa bagi capul in nisip ca strutul si sa crezi ca esti
> safe.

        Asta cu instalatul a enspemii de aplicatii care mai de care mai bune ca 
sa iti blocheze toti botii mi se pare la fel.."security by stupidity" cum ii 
zici tu. Am schimbat portul si gata..(ca incearca cineva bruteforce pe noul 
port e alta treaba si nu mai tine de boti pentru ca e vizat doar serverul tau.)
        



      

_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug

Raspunde prin e-mail lui