2010/7/7 Laurentiu STEFAN <[email protected]>:
> Am pus un switch nou de 1000mbps (DLINK) si serverul de linux (centos)
> refuza sa se conecteze la 1000mbps (e un PII cu placa PCI de 1000mbps)
>
> De la ce ar putea sa fie si ce as putea sa ii fac?

De la cablu, probabil.

Sa-l schimbi cu unul care stii ca merge. (Si nu, daca merge la la 100
nu inseamna ca merge si la 1000).

-- 
Petre.
_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug

Raspunde prin e-mail lui