2010/7/7 Laurentiu STEFAN <[email protected]>: > Am pus un switch nou de 1000mbps (DLINK) si serverul de linux (centos) > refuza sa se conecteze la 1000mbps (e un PII cu placa PCI de 1000mbps) > > De la ce ar putea sa fie si ce as putea sa ii fac?
De la cablu, probabil. Sa-l schimbi cu unul care stii ca merge. (Si nu, daca merge la la 100 nu inseamna ca merge si la 1000). -- Petre. _______________________________________________ RLUG mailing list [email protected] http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug
