On Wed, 2010-07-07 at 16:57 +0300, Laurentiu STEFAN wrote: > Am pus un switch nou de 1000mbps (DLINK) si serverul de linux (centos) > refuza sa se conecteze la 1000mbps (e un PII cu placa PCI de 1000mbps) > > De la ce ar putea sa fie si ce as putea sa ii fac?
De curiozitate, cum ai verificat viteza la care functioneaza interfata ? _______________________________________________ RLUG mailing list [email protected] http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug
