On Wed, 2010-07-07 at 16:57 +0300, Laurentiu STEFAN wrote:
> Am pus un switch nou de 1000mbps (DLINK) si serverul de linux (centos)
> refuza sa se conecteze la 1000mbps (e un PII cu placa PCI de 1000mbps)
> 
> De la ce ar putea sa fie si ce as putea sa ii fac?


De curiozitate, cum ai verificat viteza la care functioneaza interfata ?


_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug

Raspunde prin e-mail lui